Regulamin

1. Nagłówki i szablony na Goldrushed zostały wykonane przeze mnie z wykorzystaniem cudzych zdjęć, tekstur i stocków, zabraniam więc pobierania czegokolwiek bez mojej wiedzy, kopiowania, zmieniania części szablonów bez mojej zgody i przywłaszczania sobie mojej pracy jako swojej własnej.
2. Zazwyczaj nie przyjmuję zamówień, chętnie jednak pozwalam się zainspirować. O inspiracjach piszcie pod najnowszą notką.
3. Jeśli pobieracie cokolwiek, zostawcie komentarz pod najnowszą notką z informacją na ten temat. Na znak, że zapoznaliście się z regulaminem, wpiszcie hasło golden retriever.
4. Paczki z szablonami zabezpieczone są hasłem concept.
5. Jeśli pobierasz szablon/nagłówek, Twoim obowiązkiem jest zacreditowanie Goldrushed na blogu, na którym ów szablon/nagłówek się pojawia.
6. Regulamin może ulec zmianie w każdej chwili. Jego ostatnia aktualizacja miała miejsce 30.11.2013.

REGULAMIN ZAMAWIANIA SZABLONÓW
1. W zamówieniu należy podać tematykę, porządnej jakości zdjęcia, najlepiej również ogólny zamysł szablonu (układ otwarty czy zamknięty, etc.), a także adres bloga.
2. Po złożeniu zamówienia należy dodać Goldrushed do linków u siebie na blogu.
3. W edicie do notki, pod którą przyjmuję zamówienia, dopiszę, które z nich przyjęłam. Jeśli zobaczycie tam swój nick, skontaktujcie się ze mną przez gg lub maila.
4. Przy każdej notce będę określać ilość zamówień do wykonania oraz inne wymagania. Proszę nie mieć pretensji, jeśli czyjegoś nie wybiorę. Robię zazwyczaj te, które mi się zwyczajnie podobają.
5. Na wykonanie szablonu mam czas nieokreślony.
6. Na znak, że przeczytałeś/aś regulamin, zawrzyj w zamówieniu słowo labrador.
7. Regulamin może ulec zmianie w każdej chwili. Jego ostatnia aktualizacja miała miejsce 21.01.2014.


Layout by Elle.

Google Chrome, 1366x768. Terriblecrash, Brillammente, Maudlaisy, Royalites.